فلزات گرانبها

فلزات گرانبها موادی هستند که در محیط کمیاب بوده و دارای واکنش شیمیایی کم و ارزش بالا می باشند. این گروه شامل طلا، نقره، پلاتین و فلزات گروه (Pt, Ir, Os, Pd, Rh, Ru).

ترکیبی از خواص الکتریکی خوب با واکنش پذیری کم، فلزات گرانبها را انتخاب بسیار عالی برای درخواست برنامه های کاربردی مانند، باندهای نیمه هادی، اندازهگیری دقیق دما در دماهای بالا و پایداری در محیط های سخت می نماید. فلزات گرانبها می تواند در ابزارهای هوا فضا، کاشت حلزون شنوائی، ضربان ساز قلب، و تجهیزات مانیتورینگ یافت شود. سیم پلاتین گاهی اوقات برای نیمه هادی های دمای بالا مشخص شده است.

شرکت فنون سیم اسپید فهرستی از فلزات گرانبها را برای استفاده در کاربردهای صنعتی و یا زینتی تهیه و به صورت مفتول گسترش می دهد. اگر شما به دنبال دقت سیم گرد دقیق، سیم تخت، رشته یا ​​سیم روکش دار هستید، شرکت فنون سیم اسپید می تواند نیازهای شما را برآورده نماید.

سیم نقره یک انتخاب برای کاربردهای با سرعت بالا به علت خاصیت هدایت الکتریکی بالا و لحیم پذیری خوب می باشد. سیم طلا برای اتصال سیم به دلیل استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و هدایت الکتریکی بالا استفاده می شود.

برچسب ها