درباره ما

سیم و مفتول از دیرباز در صنايع مختلف کاربردهای فراوانی داشته است. صنايع الکترونیک، حمل و نقل، پزشکی، مخابرات، جواهرسازی، نظامی، ابزارهای دقیق و ... با مفتول و سیم سر و کار دارند. شايد شما هم جزو آن دسته از افرادي باشيد که براي ساخت دستگاه خود، نياز به استفاده از یک سیم با آلیاژ خاص باشید و یا یک سیم با قطر خاص مد نظر شما می باشد.

 

شرکت فنون سیم اسپید از سال 94 جهت تهیه محصولات در حوزه مفتول و سیم از آلیاژهای خاص و در قطرها متنوع ثبت گردید. تیم تشکیل دهنده این گروه از فارغ التحصیلان رشته مهندسی مواد از دانشگاه های معتبر کشور بوده و از سال 87 اولین کار خود را در این حوزه با همکاری دانشگاه شروع نمودند. این شرکت با گذشت زمان اقدام به توسعه محصولات خود نموده است و هر ساله محصولات جدیدتری را ارائه می دهد. 

از موفقیت های حاصل شده در سال های گذشته می توان به تامین انواع مفتول های پلاتین، طلا، نقره و تیتانیم برای صنایع مختلف اشاره کرد. از سال 93 تولید مفتول هایی فوق نازک از جنس های پالادیم با قطر 25 میکرون و مفتول هایی از آلیاژهای طلا با قطر 20 میکرون و مقاومت قابل کنترل تا 3000 اهم بر متر و مفتول پلاتین با قطر 20 میکرون می توان اشاره کرد. شرکت فنون سیم اسپید اشتیاق فراوانی جهت مواجه شدن با چالش های جدید جهت تولید هرگونه مفتول از هر آلیاژی با قطر دلخواه مشتریان می باشد. از همین رو، ما آماده دریافت سفارش شما می باشیم. 

با گذشت زمان و با ایجاد حس توانمندی در اعضای شرکت، شرکت اقدام به قبول سفارشاتی در زمینه های غیر از مفتول نیز نموده است. ایجاد پوشش هایی از فلزات متنوع بر روی قطعات با اشکال پیچیده، تولید مغناطیس های پایه آهن Fe-3.5Cr-1C از ریخته گری تا ساخت محصول نهایی سنگ زده، ساخت قطعات حساس با تکنولوژی های جدید از جمله لیزر و الکتروفرمینگ می باشد.

شرکت فنون سیم اسپید در سال 95 موفق به ورود به مجموعه شرکت های رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گردیده است.